Yönetim Kurulumuz

ZİYA ALİM KOÇER (BAŞKAN)

1969 yılında doğan Ziya Alim KOÇER, Teknik lise mezunu olup,gemi, enerji ve sanayi sektöründe faaliyet gösteren Turan Makina ve Motor Yenileme ve Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti firmasının sahibidir.

Halen AGİAD Başkan Yardımcılığı ve ATO Yönetim Kurulu Üyeliğinde aktif olarak çalışmalarına devam etmektedir.

FERİDUN KAVİ (AS BAŞKAN)

1971 yılında Adana’da doğan Feridun Kavi lisans eğitimini Çukurova Üniversitesi İktisadi ve İdari Fakültesi Ekonomi bölümünde tamamlamıştır. Univercity Of Central Florida’da MBA dalında yüksek lisans yapmıştır. Hasan KAVİ A.Ş.’de yönetici ortak olarak Porsche, Seat  ve Kia Bayiliklerinin Adana ve Mersin genel müdürlüğünü yapmaktadır. Yelken Kulübüne 2008 yılından beri üye olup kulübümüzde aktif olarak rüzgar sörfü, yelken,  wakeboard ve su kayağı ile ilgilenmektedir. Evli olup bir kız ve bir erkek çocuğu vardır.  

ERCÜMENT DALYAN ( SAYMAN ÜYE)

1971 Adana doğumlu..Evli,4 çocuk babası.. Dalyan Değerli Madenler San. Tic. Ltd. Şti ve Dalyan Dekorasyon İnşaat Turizm Mühendislik Taahhüt Tic. Ltd. Şti firmalarının sahibidir.

KEMAL BEKAROĞLU (ÜYE)

1966 doğumlu,4 çocuk babası.Bekaroğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı.1995 yılında kurduğu Bekaroğlu markasıyla geçmişten bugüne Adana'da birçok ünlü projeye imza attı.Uzun yıllar sivil toplum kuruluşlarında yer alarak Adanamıza hizmet etmektedir.

ŞENTÜRK ÇALIK (ÜYE)

1966 Osmaniye doğumlu,2 çocuk babası.İnşaat sektöründe faaliyet gösteren Çalık Grup yönetim kurulu başkanı ve Adana ili,Kaşoba köyünde tarımsal faaliyetler ile uğraşmakta.Adana Sanayi Odası - Adana Ticaret Odası ve Adana Genç İş Adamları Derneği üyesidir.

OGÜN GÜVERCİN ( KOMODOR )

1967 yılında Adana'da doğan Ogün Güvercin mobilya ticareti yapmaktadır.Evli ve bir erkek çocuk babasıdır.Yelken Kulübüne 2004 yılında üye olmuştur.Amatör denizci belgesi sahibi olup faal olarak rüzgar sörfü,su kayağı,wakeboard,kıtesurf ve snowboard yapmaktadır.

İletişim:Gsm:0532 243 48 22 - E-mail:ogunmobilya@hotmail.com

MEHMET ŞAHBAZ (ÜYE)

1960 Kilis doğumlu olan Mehmet Şahbaz evli ve 2 çocuk babasıdır.;
Şahbazlar A.Ş. nin sahibi ve Adana'nın sevilen işadamlarındandır.
İletişim Adresi: Şahbazlar A.Ş
                         Kavaklı mh. Turhan Ceman Beriker Bulvarı no: 710/A
                                                                       Seyhan / ADANA